Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament intern
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament intern

as dori un regulament intern al unei societati comerciale
Ca idee, gasiti un model in sectiunea documente utile:
www.avocatnet.ro/content/con...
Acesta insa trebuie adaptat in functie de specificul companiei. Trebuie sa verificati daca sunt mentionate toate dispozitiile ce trebuiesc reglementate in cuprinsul acestuia, conform Codului muncii.
Vedeti mesaj privat.