Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Regulament de ordine interioara actualizat pentru 2011
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Regulament de ordine interioara actualizat pentru 2011

Bună ziua,urmăresc cu mare interes discuţiile de pe Forum şi mulţumesc tuturor celor ne împărtăşesc din cunoştinţele şi experienţa lor.V-aş ruga,dacă are cineva un model de Regulament de ordine interioara actualizat pentru anul 2011 să -l trimită pe adresa mea de maill:bakosana@yahoo.com.Mulţumesc.
Un model care v-ar putea ajuta gasiti in sectiunea "Documente utile".

www.avocatnet.ro/content/con...
Regulamentul de ordine interioara este acelasi care se gaseste pe site pt toate societatiile indiferent de profil?sau tr adaptat?eu am avut control de la itm si imi cere sa prezint acest regulament, am cautat pe site si am gasit model, il pot da asa sau tr sa fac adaugiri?mentionez ca este pt un restaurant, poate ma puteti ajuta.
Daca profilul societii Dvs. are ca activitate deservirea clientilor in restaurant, acest R.O.I. trebuie adaptat putin ,in functie de specificul acesteia.