Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament de ordine interioara actualizat pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament de ordine interioara actualizat pentru srl-uri

Buna ziua!
Am o mare rugaminte, daca aveti R.O.I. actulizat pentru SRL-uri in domeniul comert cu produse nealimentare, va rog sa-mi trimiteti si mie .Este urgent, am deja control ITM.
Cu multa stima!
1. Chiar asa "mura-n gura" nu o sa gasiti.
2. Intrati pe "Documente utile" si gasiti modele pe catre sa le adaptati. Unul din ele este:
www.avocatnet.ro/content/con...
Regulament intern - model orientativ
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
multumesc lui freeelis din tot sufletul pentru ajutorul acordat cu mare rapiditate si foarte bine informata, inca o data multumesc mult !
:wave:
Daca vrem sa facem o modificare in Regulamentul Intern, de exemplu modificam un spor, tr mentionat expres undeva in RIN ca la data de s-a efectuat respectiva modificare s-au pur si simplu modificam sporul respectiv si este de ajuns. Multumesc