avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 967 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... regulament de ordine interioara actualizat pentru ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

regulament de ordine interioara actualizat pentru srl-uri

Buna ziua!
Am o mare rugaminte, daca aveti R.O.I. actulizat pentru SRL-uri in domeniul comert cu produse nealimentare, va rog sa-mi trimiteti si mie .Este urgent, am deja control ITM.
Cu multa stima!
Cel mai recent răspuns: sara mihu , utilizator 15:46, 12 Noiembrie 2014
1. Chiar asa "mura-n gura" nu o sa gasiti.
2. Intrati pe "Documente utile" si gasiti modele pe catre sa le adaptati. Unul din ele este:
www.avocatnet.ro/content/con...
Regulament intern - model orientativ
[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 15 August 2011
Cornel Vasile, Consilier juridic
multumesc lui freeelis din tot sufletul pentru ajutorul acordat cu mare rapiditate si foarte bine informata, inca o data multumesc mult !
:wave:
Daca vrem sa facem o modificare in Regulamentul Intern, de exemplu modificam un spor, tr mentionat expres undeva in RIN ca la data de s-a efectuat respectiva modificare s-au pur si simplu modificam sporul respectiv si este de ajuns. Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Regulament de ordine interioara actualizat pentru 2011 Ani Bakos Ani Bakos Bună ziua,urmăresc cu mare interes discuţiile de pe Forum şi mulţumesc tuturor celor ne împărtăşesc din cunoştinţele şi experienţa lor.V-aş ... (vezi toată discuția)
Acte necesare pentru angajare in asociatia de proprietari 1956 1956 la asociatia de propietari sint doi angajati ce acte ale angajatilor trebuie sa prezinti daca ai un control de la ITM? (vezi toată discuția)
Regulament intern ionescu.cristina ionescu.cristina as dori un regulament intern al unei societati comerciale (vezi toată discuția)