Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lămurire pensionar angajat cu 3 ore
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lămurire pensionar angajat cu 3 ore

Buna ziua, dacă ești pensionar și angajat cu 3 ore, angajatul pensionar are de plătit in plus ?
Ce fel de pensie primeste ?
Pensie pentru limita de varsta
In acest caz, va plati c.a.s, c.a.s.s. la valoarea salariului primit.