Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... agromec cernavoda
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

agromec cernavoda

unde se afla arhiva de la agromec cernavode sma cernavoda ias cernavoda pentru adeverinte grrupe va rog mult nu gasesc nicaeri 0764904240 va rog mult
Agromec Cernavoda - lichidator S.C. Maestro S.R.L., [ link extern ]

IAS Cernavoda - privatizata : Vinex Murflatar SRL ,Sos. Cochirleni Nr.1, Cernavoda, Constanta, Tel/Fax: 0241237222 ; Mobil: 0729005764

SMA Cernavoda - Montero Grup Galati SRL
[ link extern ]