avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 647 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhiva societatilor; TAGC ind AC ind ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhiva societatilor; TAGC ind AC ind Constanta, PMNS ...

Unde gasesc arhiva societatilor; TAGC ind AC ind Constanta, PMNS srl Constanta, MRI RENEL Filiala CNE Cernavoda si ATON SERVICE SA Cernavoda. Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:30, 19 Martie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
pentru ATOM-SERVICE SA - adresati-va :
MG ACTIV INSOLVENCY IPURL - lichidator judiciar
Sediu: CONSTANŢA, Str. GEORGE ENESCU, Nr. 20, Etaj 1, Judet Constanţa
sau
BEST FINANCE SERVICES SPRL - lichidator judiciar
Sediu: CONSTANŢA, B-dul TOMIS, Nr. 46, CAM.21, Judet Constanţa

P.M.N.S. SRL - adresati-va ONRC Constanta pentru a afla lichidatorul societatii

TC IND Constanta - intrebati aici
[ link extern ] /
Buna ziua, multumesc!
pentru ATOM nu mai exista nimic, pentru PMNS nu am gasit lichidator, TC ind astept raspuns de la arhiva.
ATOM-SERVICE SA nu este radiata este doar in procedura de faliment, momentan suspendata .

Lichidatorii nu au documente ???
Buna ziua,
din discutiile avute cu firmele de insolventa nu au nici un document ( nu au fost depuse documente)
Unde sa mai incerc?
Nu inteleg sunt lichidatori, dar nu au documente ..doar Arhivele Nationale va mai pot ajuta.

Alte discuții în legătură

Unde găsesc arhivele de la tc-ind craiova Valentina254 Valentina254 Arhivele de la TC-ind craiova pt a recupera o adeverinta de vechime (vezi toată discuția)
Buna ziua, am nevoie de urmatoarea informatie pentru adeverinta ... ninacorina ninacorina Buna ziua, am nevoie de urmatoarea informatie pentru adeverinta stagiu de cotizare, adeverinta grupa, etc, pentru pensionare, firma (T.A.G.C.IND ANTEPRIZA DE ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . vreau ... Achour Achour Buna ziua. Imi cer scuze daca poate cineva sa ma ajute . Vreau sa știu cum as putea găsii arhivele de la tc Carpați București și tcmric Arad. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)