Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde gasesc arhiva societatilor; TAGC ind AC ind ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde gasesc arhiva societatilor; TAGC ind AC ind Constanta, PMNS ...

Unde gasesc arhiva societatilor; TAGC ind AC ind Constanta, PMNS srl Constanta, MRI RENEL Filiala CNE Cernavoda si ATON SERVICE SA Cernavoda. Va multumesc!
pentru ATOM-SERVICE SA - adresati-va :
MG ACTIV INSOLVENCY IPURL - lichidator judiciar
Sediu: CONSTANŢA, Str. GEORGE ENESCU, Nr. 20, Etaj 1, Judet Constanţa
sau
BEST FINANCE SERVICES SPRL - lichidator judiciar
Sediu: CONSTANŢA, B-dul TOMIS, Nr. 46, CAM.21, Judet Constanţa

P.M.N.S. SRL - adresati-va ONRC Constanta pentru a afla lichidatorul societatii

TC IND Constanta - intrebati aici
[ link extern ] /
Buna ziua, multumesc!
pentru ATOM nu mai exista nimic, pentru PMNS nu am gasit lichidator, TC ind astept raspuns de la arhiva.
ATOM-SERVICE SA nu este radiata este doar in procedura de faliment, momentan suspendata .

Lichidatorii nu au documente ???
Buna ziua,
din discutiile avute cu firmele de insolventa nu au nici un document ( nu au fost depuse documente)
Unde sa mai incerc?
Nu inteleg sunt lichidatori, dar nu au documente ..doar Arhivele Nationale va mai pot ajuta.