Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie alimentara

Buna ziua. Oare unde trebuie sa merg sa stabilesc pensie alimentara pt un copil minor rezultat din concubinaj? Atat eu cat si mama copilului amcazut de acord cu valoarea sumei si vrem sa legalizam actiunea.
La judecătoria din orașul în câte locuiti