Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... când ma pot pensiona?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

când ma pot pensiona?

sunt nascut in aprilie 1959 si lucrez din anul 1980 si in prezent am 10 ani grupa a 2 a de munca am armata facuta 1 an si 4 luni incepind din anul 1978
cind ma pot pensiona pt limita de virsta ?
multumesc
Limita de varsta la 63 ani.