avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 523 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Tarif Estimativ Avocat Termeni si Conditii + Politica ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Tarif Estimativ Avocat Termeni si Conditii + Politica Confidentialitate Pentru Site

Buna ziua,

Doresc si eu sa stiu un cost estimativ pt. redactarea unor termeni si conditii si o politica de confidentialitate pentru un site al unei firme de marketing. Estimam ca documentele impreuna vor avea 10-15 pagini in Word. Va multumesc.

Alte discuții în legătură

Termeni legali necesari la implementarea unui website? ankiutel ankiutel Dezvolt un site web in Wordpress unde prezint serviciile mele de design web si design grafic pe care le pot presta, si am ajuns la partile mai putin cunoscute ... (vezi toată discuția)
Date obligatorii pagina contact - site raduemil2000 raduemil2000 Buna ziua, M-ar ajuta foarte mult un raspuns din partea dvs. Refac un site web si ma intereseaza sa stiu daca este obligatoriu ca in pagina de contact sa ... (vezi toată discuția)
Protectia datelor conform rgpd - website vladmaria04 vladmaria04 Buna ziua! daca pe website-ul meu am o singura subpagina cu formular de contact, unde se cer doar e-mailul si textul mesajului clientilor, fara nume, date de ... (vezi toată discuția)