Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Monografie inregistrare in contabilitate ong
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Monografie inregistrare in contabilitate ong

Adresez rugamintea de a primi o monografie cu inregistrarea in contabilitatea unei asociatii sportive nonprofit a contributiei lunare platita de sportivi pentru pregatirea lor
.Multumesc.Incasarea contributiei se realizeaza prin casierie.Se elibereaza chitanta.Multumesc
george-neagu, moderator
5311=731 (vezi analitic corespunzator)
Succes!