avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 774 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Monografie inregistrare in contabilitate ong
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Monografie inregistrare in contabilitate ong

Adresez rugamintea de a primi o monografie cu inregistrarea in contabilitatea unei asociatii sportive nonprofit a contributiei lunare platita de sportivi pentru pregatirea lor
.Multumesc.Incasarea contributiei se realizeaza prin casierie.Se elibereaza chitanta.Multumesc
Ultima modificare: Miercuri, 21 Februarie 2018
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Dumitrica Aurelia , utilizator 14:19, 30 Martie 2018
5311=731 (vezi analitic corespunzator)
Succes!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dobanda pentru cas angajator neplatit la timp Cristina Vasile Cristina Vasile Buna ziua! Care este nota contabila pentru o dobanda calculata la c.a.s. angajator neplatit la timp? Din cate stiu dobanzile calculate de AFP se platesc in ... (vezi toată discuția)
Monografie si documente justificative seli seli Va rog sa imi spuneti si mie pentru o societate SRL / II , care organizeaza ocazional , concerte interactive pentru copii , ce documentele justificative ... (vezi toată discuția)
Inregistrare sume incasate la ong garleanu garleanu Va rog sa-mi spuneti ce sume se inregistreaza in contul 7312 la o asociatie sportiva nonprofit si ce documente stau la baza inregistrarii in ... (vezi toată discuția)