avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 423 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager resurse umane

Buna ziua,

As vrea sa stiu daca prin urmarea unui curs de manager resurse umane cor 121207 pot activa in domeniul HR. Care este diferenta dintre inspector resurse umane si manager resurse umane? Mentionez ca am studii superioare finalizate!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:38, 22 Februarie 2018
Puteti desfasura activitate in domeniul HR-ului cu un astfel de curs....... manager RU poate fi o functie de conducere

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Functii cu studii medii si superioare piticul piticul sunt incadrata pe un post de referent/inspector resurse umane 342304 cu studii medii. am absolvit studiile superioare in domeniu cu diploma de licenta .As vrea ... (vezi toată discuția)
Modificarea functiei in cartea de munca broskutza16 broskutza16 Buna ziua, Am cativa colegi care, desi au adus diplome de specializare (licenta in inginerie, economie etc), specializari conform postului de munca, si ... (vezi toată discuția)
Modificare functie oana_adriana_ghita oana_adriana_ghita M-am angajat in august 2008 pe postul de referent resurse umane si am lucrat pana in iunie 2009.Acum ca sa-mi inchida cartea de munca cei de de la Itm spun ca ... (vezi toată discuția)