Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager resurse umane

Buna ziua,

As vrea sa stiu daca prin urmarea unui curs de manager resurse umane cor 121207 pot activa in domeniul HR. Care este diferenta dintre inspector resurse umane si manager resurse umane? Mentionez ca am studii superioare finalizate!
Puteti desfasura activitate in domeniul HR-ului cu un astfel de curs....... manager RU poate fi o functie de conducere