Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... clarificare situatie juridica
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

clarificare situatie juridica

Liberat conditionat . Decizia de condamnare din 28 septembrie 2017, pentru conducere sub influenta alcoolului ( art.336 CP ) si cu permisul suspendat. Cum procedez pentru obtinerea permisului de conducere ?
vasilchia, utilizator