Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Problema recuperare diploma bac
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Problema recuperare diploma bac

Bună ziua am să încerc să fiu scurt în anul 2006 2007 am fost student la Facultatea română americană secțiunea turism nu m-am prezentat în al doilea an acum doresc să recuperez diploma iar cei de la facultate de la secretariat mi-au spus că trebuie să plătesc suma de 40 € reprezentând taxă de depozitare cum pot proceda nu mi se pare normal să fiu taxat pentru propria mea diplomă
~ Conținut șters la cerere ~
Va mulțumesc pentru răspuns. Nu mai am contractul. Este posibil sa le cer o copie după acel contract?
Ma voi duce mâine acolo și încerc sa rezolv pe cale amiabila, dacă nu voi face o cerere și vreau sa îmi dea in scris motivul pentru care nu îmi eliberează diploma.
Ma sfătuiți și la altceva?

Va mulțumesc anticipat!