Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Proces de divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Proces de divort

Cât costă intentarea acțiunii de divorț?
Minim 1800 lei in baremul avocatilor. Prin acordul partilor se poate face si la notar . Aici intervine onorariu notarului. Cca 5-700 lei.
In contextul in care aveti si partaj taxele difera functie de bunuri.