avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 906 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Urgent, va rog
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Urgent, va rog

Imi poate spune cineva care este contul iban pentru "contributia pentru concedii si indemnizatii PJ sau PF.
Multumesc frumos.
Cel mai recent răspuns: UKO , utilizator 07:40, 24 Februarie 2006
cod taxa=2620050304 cod IBAN ptr concedii med si ind. la SECT 2 cifrele 702=trez sect 2) : RO85TREZ7022620050304XXX
multumesc oricum. Din pacate pentru sectorul 5 nu corespunde. Am incercat sa schimb 702 cu 705 dar nu merge.
Am gasit. Pentru cei interesati: RO47TREZ7052620050304XXX
acesta este codul iban trez 5 pentru contributia de concedii si indemnizatii de la pj sau pf

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

In ce cont achita angajatorul contributia de 2,25%? Ileana567 Ileana567 In ce cont se achita de catre angajator, contributia de 2,25% ? (vezi toată discuția)
Modalitate de completare a ordinului de plata a contributiilor sociale de la 1 iulie 2012 pentru pfa, ii, if si pf  Gabriela Monica Ionescu Gabriela Monica Ionescu [b]Formatul electronic al formularului \"Ordin de plata pentru Trezoreria Statului\" (OPT) se genereaza prin folosirea programului de asistenta pus la ... (vezi toată discuția)
Taxa judiciara de timbru mioara54 mioara54 Buna ziua,am o intrebare si va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un raspuns.Subsemnata sint din Bucuresti si trebuie sa platesc o taxa judiciara de timbru ... (vezi toată discuția)