Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... P.U.G
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

P.U.G

Sunt proprietara unui imobil: teren cu construcții și grădină întabulat în Cartea Funciară ca teren intravilan. Cu ocazia elaborării noului Plan Urbanistic și amenajarea terenurilor General Primăria a defalcat imobilul în două, încadrând terenul intravilan de grădină împrejmuită cu gard, în extravilan. A procedat legal ?
marcela53, utilizator
Am o problema oarecum asemanatoare .
Daca doriti putem lua legatura.