Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Contributie pensie
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Contributie pensie

Buna ziua! Am o intrebare, va rog, legata de pensie. Pe langa contributia lunara, pe care o achit catre Casa de Pensii prin intermediul angajatorului, se poate plati suplimentar pentru a beneficia de o pensie mai mare ulterior?
george-neagu, moderator
Buna seara,

Incercati varianta unei pensii private.