Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pt o baza sportiva
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pt o baza sportiva

Buna ziua. Am o baza sportiva ce consta in teren de fotbal sintetic acoperit cu balon presostatic , vestiare , dusuri si cafe bar.
Pot accesa fonduri nerambursabile pt dezvoltare si anume, construirea altui teren de fotbal sintetc acoperit cu schelet metalic.
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.