avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 430 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Idei de Fonduri Nerambursabile pentru dezvoltare ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Idei de Fonduri Nerambursabile pentru dezvoltare Aplicații web

Plănuiesc dezvoltarea unei aplicații/platforme web.

Ce tipuri de programe / fonduri nerambursabile puteți recomanda pentru zona IT, astfel încât să pot acoperi dezvoltarea platformei care se poate întinde chiar până la 12 luni?
Cel mai recent răspuns: iwilldoit , utilizator 17:53, 21 Martie 2018
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Bună ziua! Este vorba de Cluj-Napoca, iar o estimare este undeva la €30.000
Buna seara,

Aveti la dispoztie fondul Start up nation care se deschide si in acest an la sfarsitul lunii martie inceputul lunii aprilie.
Fondul maxim disponibil este 44000 euro.
O seara placuta.
Ultima modificare: Miercuri, 7 Februarie 2018
ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L., Consultant credite si finantari

Oferiti cosultatie si in Bucuresti?
Multumesc!
ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. a scris:

Buna seara,

Aveti la dispoztie fondul Start up nation care se deschide si in acest an la sfarsitul lunii martie inceputul lunii aprilie.
Fondul maxim disponibil este 44000 euro.
O seara placuta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obtinere fonduri europene nerambursabile constantin29 constantin29 Buna ziua,as dori sa incep o afacere la tara,prin fonduri europene nerambursabile,si am cateva nelamuriri. Exista vreo posibilitate de a primi fondurile ... (vezi toată discuția)
Domeniu constructii ioandinrediu ioandinrediu pentru demararea start up in construcții se acordă fonduri nerambursabile? (vezi toată discuția)
Firma noua Mihai_Juganaru Mihai_Juganaru Salutare! Pe scurt: as dori sa imi deschid o firma. Ma intereseaza sa stiu exact cam ce ar trebui sa fac pentru accesarea unor fonduri (Start UP de ex). Ma ... (vezi toată discuția)