Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Idei de Fonduri Nerambursabile pentru dezvoltare ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Idei de Fonduri Nerambursabile pentru dezvoltare Aplicații web

Plănuiesc dezvoltarea unei aplicații/platforme web.

Ce tipuri de programe / fonduri nerambursabile puteți recomanda pentru zona IT, astfel încât să pot acoperi dezvoltarea platformei care se poate întinde chiar până la 12 luni?
Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Bună ziua! Este vorba de Cluj-Napoca, iar o estimare este undeva la €30.000
Buna seara,

Aveti la dispoztie fondul Start up nation care se deschide si in acest an la sfarsitul lunii martie inceputul lunii aprilie.
Fondul maxim disponibil este 44000 euro.
O seara placuta.
ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L., Consultant credite si finantari

Oferiti cosultatie si in Bucuresti?
Multumesc!
ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. a scris:

Buna seara,

Aveti la dispoztie fondul Start up nation care se deschide si in acest an la sfarsitul lunii martie inceputul lunii aprilie.
Fondul maxim disponibil este 44000 euro.
O seara placuta.