avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 588 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... domeniu constructii
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

domeniu constructii

pentru demararea start up in construcții se acordă fonduri nerambursabile?
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 09:33, 9 Februarie 2018

Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Bună seara...ca zonă de activitate ar fi raza județului iași...domiciliul și viitorul sediu ar fi în com. Scobințî...am 43 ani...experiență deprinsă în străinătate.. însă aș vrea să aplic cunoștințele mele și "la mine acasa ...
Valoarea investiției în jur la 30 000€ ...cred că aș putea "demara " activitatea cu un minim de utilaje și scule pt. început.
Cu stimă....multumesc pt timpul acordat!
Buna Seara,

Va pot recomanda fondul de 50.000 euro pe masura 6.2 PNDR 2014-2020.
O seara placuta.

Alte discuții în legătură

Obtinere fonduri europene nerambursabile constantin29 constantin29 Buna ziua,as dori sa incep o afacere la tara,prin fonduri europene nerambursabile,si am cateva nelamuriri. Exista vreo posibilitate de a primi fondurile ... (vezi toată discuția)
Idei de fonduri nerambursabile pentru dezvoltare aplicații web stepanadrian stepanadrian Plănuiesc dezvoltarea unei aplicații/platforme web. Ce tipuri de programe / fonduri nerambursabile puteți recomanda pentru zona IT, astfel încât să ... (vezi toată discuția)
Firma noua Mihai_Juganaru Mihai_Juganaru Salutare! Pe scurt: as dori sa imi deschid o firma. Ma intereseaza sa stiu exact cam ce ar trebui sa fac pentru accesarea unor fonduri (Start UP de ex). Ma ... (vezi toată discuția)