Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... domeniu constructii
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

domeniu constructii

pentru demararea start up in construcții se acordă fonduri nerambursabile?

Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru afacerea mai sus mentionata.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.
Bună seara...ca zonă de activitate ar fi raza județului iași...domiciliul și viitorul sediu ar fi în com. Scobințî...am 43 ani...experiență deprinsă în străinătate.. însă aș vrea să aplic cunoștințele mele și "la mine acasa ...
Valoarea investiției în jur la 30 000€ ...cred că aș putea "demara " activitatea cu un minim de utilaje și scule pt. început.
Cu stimă....multumesc pt timpul acordat!
Buna Seara,

Va pot recomanda fondul de 50.000 euro pe masura 6.2 PNDR 2014-2020.
O seara placuta.