Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... firma noua
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

firma noua

Salutare! Pe scurt: as dori sa imi deschid o firma. Ma intereseaza sa stiu exact cam ce ar trebui sa fac pentru accesarea unor fonduri (Start UP de ex). Ma poate consilia cineva? Sau exista cineva pe aici care ma poate ajuta cu realizarea unui proiect? Contra-cost, desigur!

Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru dumneavoastra.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.