avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 290 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... firma noua
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

firma noua

Salutare! Pe scurt: as dori sa imi deschid o firma. Ma intereseaza sa stiu exact cam ce ar trebui sa fac pentru accesarea unor fonduri (Start UP de ex). Ma poate consilia cineva? Sau exista cineva pe aici care ma poate ajuta cu realizarea unui proiect? Contra-cost, desigur!
Cel mai recent răspuns: ODAS GLOBAL CONSULTING S.R.L. , Consultant credite si finantari 16:09, 7 Februarie 2018

Buna Ziua.
Exista mai multe varinate pentru a accesa fondurile europene pentru dumneavoastra.
Am dori sa ne transmiteti mai multe detalii (zona unde are loc investitia, valoarea investitiei etc.)
O zi buna si spor in activitatea dumneavoastra.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Idei de fonduri nerambursabile pentru dezvoltare aplicații web stepanadrian stepanadrian Plănuiesc dezvoltarea unei aplicații/platforme web. Ce tipuri de programe / fonduri nerambursabile puteți recomanda pentru zona IT, astfel încât să ... (vezi toată discuția)
Afacere Amon Ra Amon Ra As vrea sa deschid un patinoar artificial functional pe tot parcursul anului , in afara orasului Timisoara.Exista finantare nerambursabila pt proiect si de ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene claudiagciobanu claudiagciobanu Buna seara!As dori sa stiu daca pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru deschiderea unei crese particulare.De asemenea si sugestii cu privire la ... (vezi toată discuția)