Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Sponsorizare pentru persoana cu handicap gradul doi
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Sponsorizare pentru persoana cu handicap gradul doi

Buna ziua, sunt o persoana cu handicap 37 ani , cu gradul doi de invaliditate (diabet zaharat tip 1 insulinodependent , retinopatie, hipertensiune esentiala...). Sunt interesat pentru achizitionarea unui dispozitiv de autodozare/autocontrol insulina. Daca acest dispozitiv poate fi procurat prin sponsorizare printr-un S.R.L. , si care ar fi demersurile. Multumesc.
Trebuie sa-l obtineti printr-un ONG specializat, chiar daca dvs. convingeti o firma sa va dea banii.