Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Ar putea beneficia de indemnizatie?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Ar putea beneficia de indemnizatie?

Buna ziua, am si eu o rugaminte si o intrebare la dumneavoastra
Sotia mea s-a angajat in luna aprilie 2017 si este inasarcinata in 35 de sapt si doctorita ne-a spus ca e posibil sa facem cezariana pe 31, martie,
Va rog sa imi spuneti daca ar putea beneficia de indemnizatie, va multumesc mult
george-neagu, moderator