Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cabinet veterinar privat -inregistrare date personale ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cabinet veterinar privat -inregistrare date personale proprietari animale

Este obligatorie angajarea unui responsabil cu protectia datelor personale incepand cu data de 25.05.2018?
george-neagu, moderator
Responsabilul pentru protectia datelor este obligatoriu doar in cazuri special mentionate in Regulament. Nu se aplica in cazul dumneavoastra... dar va trebui sa luati niste masuri minime de protectie