Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Radiere constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Radiere constructii

Buna ziua. Am avut o societate iar toate bunurile erau înscrise pe ea. Am radiat firma, s-a facut raport de repartizare a activului prin camera de comerț dar cele 2 bufete din tabla nu au fost trecute. In cadastrul nou au trecute cele 2 bufete din tabla dar pe numele societății, cu toate ca au fost duse toate documentele ca firma este radiata. Ce pot sa fac pt a radiate cele 2 bufete din tabla si sa le scot si din cadastru? Va multumesc.
Alexxa2, utilizator