Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... UNBR dat in judecata
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

UNBR dat in judecata

eu am formulat deja doua actiuni care se afla pe rolul Judecatoriei sector 5 Bucuresti

daca aveti pareri, opinii,,,impresii le astept
:"> pentru ce motiv?

Presupun ca este o actiune pe civil din moment ce ai introdus cererea la judecatorie, in niciun caz nu este pe contencios administrativ.
Imi spui si mie, te rog, care este motivul si temeiul legal al acestei actiuni?
Pur si simplu eu nu-mi dau seama care ar putea fi, si chiar sunt curioasa.

in obligatia de a face
si op pt suspendarea hotararii de validare in ceea ce ma priveste
:D
ce sa faca?
sa te primeasca in barou?:">
ContSters20980, utilizator
in final da
o actiune cu 4 capete de cerere
:P

ContSters20980, utilizator