Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cineva mi-a sters toate intrebarile
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cineva mi-a sters toate intrebarile

Cine mi-a sters toate intrebarile ?
Daca nu indicati link-ul postarii dvs. nu se poate afla motivul stergerii discutiilor postate de dvs.
Trebuie sa aveti in vedere prevederile din Regulamentul forumului. Daca nu sunt respectate aceste prevederi, in cadrul postarii, discutia se sterge de catre moderatorul sectiunii sau de catre admin.
Nu v-a sters nimeni intrebarile... vedeti acest link
www.avocatnet.ro/forum/45341...