avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 833 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cineva mi-a sters toate intrebarile
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cineva mi-a sters toate intrebarile

Cine mi-a sters toate intrebarile ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:09, 14 Martie 2018
Daca nu indicati link-ul postarii dvs. nu se poate afla motivul stergerii discutiilor postate de dvs.
Trebuie sa aveti in vedere prevederile din Regulamentul forumului. Daca nu sunt respectate aceste prevederi, in cadrul postarii, discutia se sterge de catre moderatorul sectiunii sau de catre admin.
Nu v-a sters nimeni intrebarile... vedeti acest link
www.avocatnet.ro/forum/45341...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Propun ca moderatorii sa fie obligati sa raspunda la topicuri aidu aidu Propun sa fie adoptata o noua regula, ca moderatorii sa fie obligati sa raspunda la topicuri... cel putin la cele pe care le modereaza. De asemenea, sa fie ... (vezi toată discuția)
Stergere mesaj NECUNOSCUT123 NECUNOSCUT123 Buna ziua,acum cateva luni am postat o intrebare pe forumul dvs ,situatia fiind rezolvata as dori sa stiu cum se poate sterge acel mesaj avand in vedere ca ... (vezi toată discuția)
Despre forum - de ce mi-a fost sters un comentariu de la un subiect ispires ispires Buna ziua, Forumul este pentru a comenta liber anumite situatii. De ce mi-a fost sters comentariul de la discutia Competente tribunal sau judecatorie? ... (vezi toată discuția)