Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Rabla 2018
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Rabla 2018

Chiar este obligatoriu sa ai autoturismul pe care il dai la rabla inmatriculat pe adresa de domiciliu? Pentru ca in prezent am alt domiciliu, dar autoturismul meu a ramas inmatriculat la vechea adresa (care este tot proprietatea mea) mi se cere o adeverinta care sa ateste faptul ca in urma cu zece ani (la cumpararea autoturismului) domiciliul meu era la adresa de inmatriculare a acestuia...
Va trebui sa cereti acea notificare de la primaria din localitatea cu vechiul domiciliu daca doriti sa schimbati masina prin programul rabla.