Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Programul Rabla 2018
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Programul Rabla 2018

Chiar este obligatoriu sa ai autoturismul pe care il dai la rabla inmatriculat pe adresa de domiciliu? Pentru ca in prezent am alt domiciliu, dar autoturismul meu a ramas inmatriculat la vechea adresa (care este tot proprietatea mea) mi se cere o adeverinta care sa ateste faptul ca in urma cu zece ani (la cumpararea autoturismului) domiciliul meu era la adresa de inmatriculare a acestuia
Nu mai repostati aceeasi discutie. Aglomerati forumul inutil.
Ati primit deja un raspuns. Se mai poate comnenta tot acolo de catre alti utilizatori.
www.avocatnet.ro/forum/discu...