Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Program Rabla pentru finantare sisteme de incalzire
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Program Rabla pentru finantare sisteme de incalzire

BUNA ZIUA ,
Detin un autoturism Dacia ,care indeplineste toate cerintele cerute programului Rabla .Doresc sa stiu daca pot sa-l predau pentru sistem de incalzire economic .Care sunt conditiile si cerintele programului , daca este aprobat , etc.
Multumesc anticipat
Victor Cherciu
Nu este, programul rabla pentru autoturisme este doar pentru achizitia de auto. Nu puteti merge sa va schimbati centrala decat daca gasiti o centrala inmatriculabila si pt care trebuie sa faceti ITP la RAR. Cred ca va referiti la programul Casa Verde dar nu puteti folosi voucherul auto pentru asta.
Buna ziua ,Multumesc pentru raspuns .Putin neclar .Eu ma refeream la aceasta [ link extern ] /
Nu mai postati aceeasi discutie in mai multe sectiuni de forum. Aglomerati inutil forumul. Ati primit deja un raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...