Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Doresc să fac o sesizare( reclamație)
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Doresc să fac o sesizare( reclamație)

S-a ridicat un nivel fără proiect şi fără autorizație , pentru a nu se mări impozitul!!
Nu mai postati aceeasi discutie pe mai multe sectiuni de forum. Aglomerati inutil forumul.
Ati primit raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Este dreptul dvs legal de a sesiza orice autoritate/instituție.