avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 592 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Doresc să fac o sesizare( reclamație)
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Doresc să fac o sesizare( reclamație)

S-a ridicat un nivel fără proiect şi fără autorizație , pentru a nu se mări impozitul!!
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 16:16, 20 Ianuarie 2019
Nu mai postati aceeasi discutie pe mai multe sectiuni de forum. Aglomerati inutil forumul.
Ati primit raspuns aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...
Este dreptul dvs legal de a sesiza orice autoritate/instituție.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Adeverinta medicala pentru motivarea neprezentari la locul de munca din motive medicale si refuzata de catre angajator!este legal refuzul qngajatorului? Andra Alexa Andra Alexa Buna ziua!In data de 07.01.2019,pentru ca am fost bolnava si in imposibilitatea de a ma deplasa la spital pentru un medical pe care ulterior l-am obtinut insa ... (vezi toată discuția)
Program rabla pentru finantare sisteme de incalzire victor cherciu victor cherciu BUNA ZIUA , Detin un autoturism Dacia ,care indeplineste toate cerintele cerute programului Rabla .Doresc sa stiu daca pot sa-l predau pentru sistem de ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de constructie bransament gaz Ana dorca Ana dorca Daca am depus la primarie o solicitare de autorizatie de constructie bransament gaz si am fos refuzata pana platesc suma de 470 dolari (taxa contributie ... (vezi toată discuția)