Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Stampila pe contract de la Revisal
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Stampila pe contract de la Revisal

Buna ziua
As vrea sa stiu daca se mai pune stampila de la Revisal pe contractele de munca.
Va multumesc !
buna seara,
Revisalul este o aplicatie electronica ...prin care, printre altele, se inregistraza un contract de munca si se transmite la ITM.
nu genereaza vreo stampila.

maria207 a scris:

Buna ziua
As vrea sa stiu daca se mai pune stampila de la Revisal pe contractele de munca.
Va multumesc !