Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Statul ofera ajutor 4.500 lei pentru investitii in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Statul ofera ajutor 4.500 lei pentru investitii in sisteme de incalzire ,contra unei Rable

Statul ofera un ajutor de 4500 lei pentru investitii in sisteme de incalzire performante contra unei Rable .Mai multe detalii in acest link.[ link extern ] /
Care este stadiul proiectului legislativ?Detalii pentru a incerca sa ma inscriu.
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Victor Cherciu
In prezent nu este aprobata propunerea legislativa in parlament.
Dupa publicarea legii in MO se vor cunoaste detalii.