Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Recuperare taxe Italia
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Recuperare taxe Italia

Buna Ziua,
Am lucrat pentru mai multe companii din Italia pe vase tip tank chimice si produse petroliere si s-a platit lunar pentru toata aceasta perioada (in jur de 4 ani si jumatate), taxe pentru sanatate si pensie statului italian. Vreau sa va intreb daca pot recupera taxele platite, ca nu doresc sa astept prea mult si cui trebuie sa ma adresez.
Am toate documentele necesare in posesie, Va Multumesc.
Buna ziua,

La o intrebare asemanatoare am raspuns in acest topic

www.avocatnet.ro/forum/discu...
Aveti si linkuri atasate.
Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal