Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Autorizare stivuitorist
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Autorizare stivuitorist

Am absolvit cursurile pt.activitatea de stivuitorist în 2008.cursurile au fost plătite de firma angajatoare dar eu nu am primit niciodată o diplomă sau alte documente.ce pot face acum pt.a mă angaja la o firmă în activitatea de stivuitorist? Mulțumesc anticipat
Bună ziua cu o săptămână în urma am fost concediat și la locul respectiv de munca miau oprit talonul de stivui ce pot face să-l obtin
CRACIUN CATALIN, utilizator
Daca aveti autorizatia ISCIR in original, talonul se poate viza anual de catre firma unde eventual, va angajati.