Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... executare silita ,executoru a intocmit actele gresit ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

executare silita ,executoru a intocmit actele gresit am nevoie de avocat

isaiadanut, utilizator
tardiv=(sinonim) prescris? ma indoiesc! poate o interpretare exclusivista!!!!! executorului trebuie sa-i cereti punerea in executare a titlului executoriu, a hotaririi instantei de judecata ramasa definitiva si irevocabila investita cu formula executorie. onorariul il plateste creditorul, urmind a fi recuperat, prin cheltuielile de executare de la debitor.
Cand a ramas definitiva si irevocabila sentinta comerciala 13732/17.12.2004?