Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Care este legea si articolul ce numeste actele ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Care este legea si articolul ce numeste actele necesare pentru cadastru?

Care este legea si articolul din legea respectiva, ce numeste : Actele necesare pentru dosarul de cadastru si intabulare ?
Va multumesc pentru bunavointa !
Consultati legea 7/1996 actualizata.