Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Marire salariala 1Martie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Marire salariala 1Martie

Sunt asistent medical la un centru pt persoane varstnice.Mi s-a spus de catre conducerea unitatii ca la centrele pt persoane varstnice nu se maresc salariile la asistentii medicali. Puteti sa imi spuneti daca ma incadrez la marirea de la 1Martie si daca ma incadrez ce pot sa fac in privinta aceasta. Va multumesc.
Ati primit deja raspuns in acest topic
www.avocatnet.ro/forum/discu...

p.s.
Nu mai deschideti acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. In caz contrar, topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.