Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație creștere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație creștere copil

Buna ziua,
Imi poate spune cineva dacă in următoarea situație se suspenda indemnizația de creștere copil:
Am câștigat la pariuri sportive ( online ) suma de 8000 RON. Sunt considerate venituri? Sunt luate in calcul pentru suspendare?
Mulțumesc
Vi s-a dat un raspuns aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...

p.s.
Nu mai deschideti acelaşi topic de mai multe ori sau pe secţiuni diferite ale forumului. Topicurile în plus vor fi șterse de administratori sau moderatori.

Continuati discutia in topicul initial deschis.
Cornel Vasile, Consilier juridic