Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Autorizare stivuitorist
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Autorizare stivuitorist

Am lucrat la o firmă unde a trebuit să fac un curs pt.a primi autorizația de stivuitorist.cursul a fost plătit de firma .Am absolvit dar nu am primit nici un document.au fost oprite de firmă. Ce pot face acum pt.a avea în posesie un document în vederea angajării pe postul de stivuitorist?
Nu mai repostati in alta sectiune de forum, aceeasi discutie, la care deja ati primit un raspuns www.avocatnet.ro/forum/discu...