Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Autorizatie rulota comerciala
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Autorizatie rulota comerciala

Se poate monta/construi intr-o rulota comerciala un cuptor cu lemne ?Daca da de ce autorizatii/ avize as avea nevoie?
george-neagu, moderator
Greu de crezut ca veti obtine autorizatie de la pompieri si de la primarie sa amplasati o astfel de rulota in care ati construit un cuptor cu lemne, pe un spatiu public.