Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Raspuns la intampinare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Raspuns la intampinare

Buna ziua. Am depus in urma cu cateva saptamani la judecatorie, o cerere de chemare in judecata a angajatorului, pentru drepturi banesti. Azi am primit o adresa, in care mi se aduce la cunostinta ca in termen de 10 zile de la primire, am obligatia de a depunde raspuns la intampinare.
Ce anume ar trebui sa raspund acestei comunicari? Sau ce anume ar trebui sa depun?
Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos pentru raspuns. O seara excelenta!