Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Funcționar public debutant
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Funcționar public debutant

Bună ziua, se poate scoate la concurs de recrutare in administrația publică un post de inspector/consilier superior sau este obligatoriu sa fie scos numai in grad de debutant?
Se poate scoate la concurs un post de inspector/consilier superior .
Multumesc frumos.