Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Cum sa gasesc intrebarile mele puse in forum ...
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Cum sa gasesc intrebarile mele puse in forum avocatnet.ro?

Va rog, cum gasesc intrebarile mele postate in Forum AvocatNet.ro?
Vreau sa vad poate am primit vreun raspuns. Multumesc pentru ca existati!
click in dreapta sus pe numele dvs, click pe profilul meu apoi click pe iconita din partea dreapta (apar patru in centrul ecranului). Daca exista raspunsuri noi la intrebarile puse de dvs, o cifra care reprezinta numarul raspunsurilor apare pe fond albastru in partea de sus a ecranului, langa tab-ul "intrebari si raspunsuri"
decizie
exista 1,5 posturi de secretar unitate scolara, persoana cu 0,50 post se pensioneaza, gestiunea documente scolare si arhiva unitatii se preda persoanei cu 1,00 norma care indeplineste functia de secretar sef, postul de 0,50 se desfiinteaza, directorul unitatii refuza emiterea deciziei, cum este corect?
angelamitoaica@yahoo.com, utilizator