Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Întrebări pentru primărie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Întrebări pentru primărie

Bună. Într-un reportaj mai demult, am văzut ca în calitate de cetățeni, putem pune anumite întrebări conducerilor din primării, aceștia fiind obligați sa răspundă cetățenilor. Chestionări despre realizări și planuri. Ceva de genul.
Ați putea va rog să-mi ziceți unde as putea găsii astfel de întrebări? Mulțumesc
Nu trebuie sa gasiti tipizate de intrebati , puteti formula dvs intrebarea pe care doriti s-o adresati Primariei
Cornel Vasile, Consilier juridic