avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1612 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Întrebări pentru primărie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Întrebări pentru primărie

Bună. Într-un reportaj mai demult, am văzut ca în calitate de cetățeni, putem pune anumite întrebări conducerilor din primării, aceștia fiind obligați sa răspundă cetățenilor. Chestionări despre realizări și planuri. Ceva de genul.
Ați putea va rog să-mi ziceți unde as putea găsii astfel de întrebări? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 08:34, 31 Martie 2018
Nu trebuie sa gasiti tipizate de intrebati , puteti formula dvs intrebarea pe care doriti s-o adresati Primariei
Ultima modificare: Sâmbătă, 31 Martie 2018
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Testul poligraf ContSters211662 ContSters211662 Am si eu o nelamurire ...... Cum se pun intrebarile la detectorul de minciuni ? Cam cate intrebari se pun la detector ? Exista un numar de intrebari standard ... (vezi toată discuția)
Avocatnet.ro nu mai raspunde la intrebari CYBORG CYBORG Observ ca , de la o vreme, Avocatnet.ro nu mai raspunde la intrebari, sau raspunde cine stie cand. Macar sa anunte, ca s-a desfiintat! (vezi toată discuția)
Drept de rezidenta pe teritoriul romaniei pentru cetatenii turci delta7 delta7 Buna ziua, Sunt o persoana cu dubla cetatenie romano-turca şi pana acum am domiciliat pe teritoriul Turciei.İmpreuna cu sotul meu,care este cetatean ... (vezi toată discuția)