avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise de post

buna,
daca ma puteti ajuta cu fise de post pentru sculer matriter; lacatus; operator calculator retele ; economis; contabil sef; imbuteliator fluide(apa plata); op.mase plastice;sef de sectie imbuteliere; sef sectie mase plastice; incarcator-descarcator

trimitetile pe adresa roznovanu_elena@yahoo.com

:) multumesc :((
Cel mai recent răspuns: ContSters42179 , utilizator 17:13, 26 Octombrie 2009
Nu vreau sa fiu rautocios dar ...
Regulament forum
I. Principii generale
Forumul Avocatnet este dedicat discutiilor pe teme juridice.

Model cadru pentru intocmirea fiselor de post gasiti la aceasta adresa www.legislatiamuncii.ro. Spor la treaba!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului myhai55 myhai55 as dori daca poate cineva sa-mi trimita fisa postului pentru; VANZATOR, DIRECTOR VANZARI, MUNCITOR VULCANIZARE, DESERVENT UTILAJ, MUNCITOR NECALIFICAT ... (vezi toată discuția)
Fisa postului maria-ramona maria-ramona As avea nevoie de fisa postului pentru functiile: electromecanic mecanic utilaje mecanic agricol economist sef muncit. necalificat in ... (vezi toată discuția)
Cereri fise de post Daniela2172 Daniela2172 pentru toti cei care cereti fise de post trimiteti-mi adresele de email si ce fisa vreti si va transmit tot ce am. (vezi toată discuția)