Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise de post

buna,
daca ma puteti ajuta cu fise de post pentru sculer matriter; lacatus; operator calculator retele ; economis; contabil sef; imbuteliator fluide(apa plata); op.mase plastice;sef de sectie imbuteliere; sef sectie mase plastice; incarcator-descarcator

trimitetile pe adresa roznovanu_elena@yahoo.com

:) multumesc :((
Nu vreau sa fiu rautocios dar ...
Regulament forum
I. Principii generale
Forumul Avocatnet este dedicat discutiilor pe teme juridice.

Model cadru pentru intocmirea fiselor de post gasiti la aceasta adresa www.legislatiamuncii.ro. Spor la treaba!