Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... COntract procesare
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

COntract procesare

Ma poate cineva ajuta cu un model de contract de procesare? O firma pune la dispozitia alteia materia prima in vederea prelucrarii de catre acesta din urma , este vorba de procesare de produse alimentare .
~ Conținut șters la cerere ~