Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Prima casa ..2018
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Prima casa ..2018

Buna ziua.. am promit aprobarea de la banca pentru prima casa ...am găsit și casa am plătit si rezervarea la casa finalizarea fiind in Septembrie 2018 ... mi am găsit pe litoral de munca cu CM dar salariul este la vânzare ..Și in toamna m-a reîntorc la firma înapoi ..credeti ca am probleme cu banca și fondu de garantare ?
Sunt destul de mari sansele ca pana in septembrie fondurile alocate programului Prima Casa sa se epuizeze. Daca nu se vor suplimenta fondurile va trebui sa va orientati la un credit ipotecar sau la alt tip de creditare.