Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Sporuri sanatate Martie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Sporuri sanatate Martie

Buna seara! Am primit fluturasul Pentru salarul Pe martie, Sunt medic primär ATI gradatia 4, noul Salär de incadrare Ar fii 16203; dar sporul de 75% si Plata garzilor s-a facut La salarul DIN ianuarie 2018: Adica 7302• conform codului muncii si acestui regulament de sporuri , sporurile se aplica La salarul DIN Luna respectiva. Eu Personal as Dori sa dau spitalul in judecata, Doar de la spor am pierdut 6700 Ron. As Putea castiga? Va multumescˋ Cipriana Chira
NImeni nu va poate spune ce sanse aveti intr-un astfel de litigiu.