avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 797 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva ACM 4
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva ACM 4

Buna ziua.
Probabil s-a mai discutat acest subiect, dar nu am gasit nimic concret si poate ma puteti ajuta si pe mine.
As vrea sa gasesc arhiva de la ACM 4 - antrepriza de constructii montaj nr.4.
Tatal meu vrea sa iasa la pensie si ii trebuie pentru anii '80-'82 o situatie financiara.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:08, 8 August 2024
Buna seara,
De ceva timp incerc sa aflu unde se afla arhiva fostei firme Antrepriza Constructii Montaj , Brigada Buciumeni nr 3....cine are ceva informatii va rog frumos sa-mi raspundeti!?
Am contactat pana acum arhivele Sibiu, arhivele nationale romane.......si multe arhive!!!
Sincer nu stiu unde sa mai caut....am nevoie pentru dosarul de pensionare al tatului meu!
Multumesc anticipat!
Ultima modificare: Luni, 15 Martie 2021
Diana Vasiu, utilizator
Si eu am lucrat dar nu o gasesc nicaieri!
Unde ati lucrat?

maxnerobobita a scris:

Si eu am lucrat dar nu o gasesc nicaieri!

Dragi colegi de la ACM BUCIUMENI .....
Trebuie să ma pensienez si nu dau de arhiva ACM BUCIUMENI BRIGADA 3 SIBIU CARE LA DATA DE 4 .09 2022 SIA SCHIMBAT DENUMIREA ÎN Sc .prod construct SA va rog sa ma ajutati
..... dacă mă poate cineva cu detalii, sau cine a mai trecut prin experienta asta
Ultima modificare: Luni, 15 Iulie 2024
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va rog daca se poate sa-mi spuneti daca intre timp ati gasit arhiva ACM Brigada 3 Buciumeni. 0741534286 Multumesc frumos!

Alte discuții în legătură

Buna ziua! as dori sa aflu de unde pot sa ridic vechimea de la ... Manuela1276 Manuela1276 Buna ziua! As dori sa aflu de unde pot sa ridic vechimea de la firmele care in trecut se numeau Tehnometal si ACM 4 (vezi toată discuția)
Vechime faghiean faghiean Bună ziua, mă numesc Faghiean V și vă rog să mă ajutați să găsesc arhiva de la fosta ICM-4-Buc. (vezi toată discuția)