Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva ACM 4
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva ACM 4

Buna ziua.
Probabil s-a mai discutat acest subiect, dar nu am gasit nimic concret si poate ma puteti ajuta si pe mine.
As vrea sa gasesc arhiva de la ACM 4 - antrepriza de constructii montaj nr.4.
Tatal meu vrea sa iasa la pensie si ii trebuie pentru anii '80-'82 o situatie financiara.
Buna seara,
De ceva timp incerc sa aflu unde se afla arhiva fostei firme Antrepriza Constructii Montaj , Brigada Buciumeni nr 3....cine are ceva informatii va rog frumos sa-mi raspundeti!?
Am contactat pana acum arhivele Sibiu, arhivele nationale romane.......si multe arhive!!!
Sincer nu stiu unde sa mai caut....am nevoie pentru dosarul de pensionare al tatului meu!
Multumesc anticipat!
Diana Vasiu, utilizator
Si eu am lucrat dar nu o gasesc nicaieri!
Unde ati lucrat?

maxnerobobita a scris:

Si eu am lucrat dar nu o gasesc nicaieri!

Dragi colegi de la ACM BUCIUMENI .....
Trebuie să ma pensienez si nu dau de arhiva ACM BUCIUMENI BRIGADA 3 SIBIU CARE LA DATA DE 4 .09 2022 SIA SCHIMBAT DENUMIREA ÎN Sc .prod construct SA va rog sa ma ajutati
..... dacă mă poate cineva cu detalii, sau cine a mai trecut prin experienta asta
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va rog daca se poate sa-mi spuneti daca intre timp ati gasit arhiva ACM Brigada 3 Buciumeni. 0741534286 Multumesc frumos!